ПОВІДЛОМЛЕННЯ

7.11.19 | --- | 23 переглядів

Виконавчий комітет Стебницької міської ради повідомляє, що з 07 листопада по 06 грудня 2019 року включно триватимуть громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану території земельної ділянки для проведення реконструкції нежитлових приміщень під магазин продовольчих та непродовольчих товарів, що розташована на території міста Стебник Львівської області, а саме земельна ділянка орієнтовною площею 0,2356 га на майдані Т.Шевченка, 5.

Із відповідною проектною документацією можна ознайомитись в робочий час до 06.12.2019 року за адресою: м. Стебник, вул. Мазепи, 8 (адміністративне приміщення виконавчого комітету Стебницької міської ради ), кабінет №12,.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — начальник відділу містобудування, архітектури та комунальних ресурсів Світлана Олександрівна Кирчей.

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 06 грудня 2019 року у виконавчий комітет Стебницької міської ради за адресою: м. Стебник, вул. Мазепи, 8 (адміністративне приміщення виконавчого комітету Стебницької міської ради ), кабінет №12 або каб. №15.

Подані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

09 грудня 2019 року відбудеться громадське обговорення (презентація) вищезгаданого детального плану території.

Місце проведення громадського обговорення (презентації): другий поверх (зала засідань) адміністративного приміщення Стебницької міської ради на            вул. Мазепи, 8. Початок о 12.00 год.

Детальний план території розробляється з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення частини території м. Стебник.

Проект детального плану території та більш детальна інформація про склад, зміст і основні техніко-економічні показники проекту містобудівної документації висвітлено на офіційному сайті Стебницької міської ради (http://www.Stebnyk-rada.gov.ua).

PZ_-_maydan_T.Shevchenka_5_m.Stebnyk.pdf [331,74 Kb] (cкачувань: 4)