Міська рада погодила проект регуляторного акта "Правила розміщення зовнішньої реклами у місті Стебник"

12.03.18 | --- | 76 переглядів

оприлюднюємо Проект рішення Стебницької міськоїх ради "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Стебник" з додатками та аналіз регулятороного впливу.

Повідомляємо, що зауваження та пропозиції до даного проекту регуляторно акта приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення за адресою: м. Стебник, вул. Мазепи, 8 (Стебницька міська рада) відділом містобудування, архітектури та комунальних ресурсів (начальник відділу С. кирчей) та на електронну адресу Stebnyk-mr@ukr.net

Проект рішення буде винесено на розгляд міської ради із врахуванням поданих зауважень та пропозицій.Proekt-rehulyatornoho-akta.rar [88,87 Kb] (cкачувань: 4)