У місті відбулась загальноміська гаївка

3.05.17 | Новини | 62 переглядів

У четвер, 27 квітня, на центральній площі міста пройшла загальноміська гаївка. У святі взяли участь учні усіх загальноосвітніх шкіл міста, учні стебницької музичної школи та діти вокальної студії Стебницького народного дому “Сяйво зірочок” та танцювальний колектив “Калинове намисто”.

У вітальному слові, міський голова Петро Старосольський сказав: “Дорога стебницька громадо. Мені випала честь ще раз привітати Вас із світлим святом Христового Воскресіння. Також хочу привітати усіх учасників, можна сказати, фестивалю гаївок. В першу чергу хоів би подякувати викладачам , директорам шкіл, керівникові Народного дому, дітям які приймають участь у гаївках. Хочу побажати всім щастя, здоров’я і всього найкращого”. Також очільник міста подякував усім колективам за участь у загальноміському святі та вручив учасникам подяки від міської ради. Зокрема, почесні грамоти отримали загальноосвітні школи міста №6, №7, №11, №18, танцювальний колектив “Калинове намисто” (Стебницький народний дім), театр пісні “Сяйво зірочок” (Стебницький народний дім), Стебницька музична школа.

Опісля, на майдані Шевченка завирували танки-хороводи та залунали пісні-гаївки.

У місті відбулась загальноміська гаївка

Олеся Німеровська